Přeskočit na obsah
Na webu používáme cookies pro měření návštěvnosti. Více informací

O projektu

Viladomy Kamenice

Viladomy Kamenice jsou jedinečným projektem, který nabízí svým rezidentům nadstandardní bydlení v samém centru obce Kamenice.

Dvojice viladomů je umístěna na atraktivním pozemku, kterým prostupuje vzrostlá zeleň. Oproti běžným bytovým domům viladomy spojují komfort bydlení v bytech s možností pobytu na vlastní zahradě přístupné pouze zdejším rezidentům. Dispoziční řešení bytů a návrh celého areálu bude uspokojovat vysoké nároky na bydlení, zejména pak bydlení rodin s dětmi. V každém z obou viladomů je navrženo osm bytů s výhledem do zeleně. Na pozemku se nachází vzrostlé stromy, které během stavby zachováme a ochráníme. Na pozemek pak navazuje cesta pro pěší, která vede přímo na náměstí.

Průběh stavby

O architektech

Studio NEW HOW architekti je etablovaným ateliérem s téměř desetiletou historií. Převažující část jejich tvorby tvoří rezidenční a komerční architektura. V posledních letech navrhli také několik projektů v Kamenici a blízkém okolí. Za dobu existence ateliér obdržel několik ocenění v architektonických soutěžích jak v České republice, tak i v zahraničí. Jejich projekty i realizace bývají pravidelně publikovány v médiích. Ateliér spolupracuje s fakultou architektury ČVUT.

Slovo investora

Společnost VILADOMY KAMENICE, s.r.o. je rodinnou firmou. Naše rodina žije v těsné blízkosti obce Kamenice. Za dlouhá léta jsme tuto lokalitu dobře poznali a toto místo jsme si velice oblíbili. Od samého počátku návrhu bylo naším mottem: vymysleme a postavme domy v tomto krásném prostředí nedaleko centra obce tak, abychom v nich sami chtěli bydlet...

ArchiMarket

Máme rádi architekturu. Specializujeme se na komplexní realitní služby pro zajímavé nemovitosti různých architektonických stylů s důrazem na spokojenost klientů.